h

Red de Bibliobus

7 november 2011

Red de Bibliobus

De Gelderse SP fractie is druk bezig met het behoud van de Bibliobus in Gelderland. Er is de afgelopen weken al veel aandacht geweest in de kranten en op de TV. De sluiting van ongeveer de helft van de 140 Gelderse bibliobushaltes dreigt. De SP in Gelderland laat de Bibliobus haltes niet zonder slag of stoot sluiten.

Op 9 November wordt er over ons SP amendement in de Provinciale Staten gestemd. Voorafgaande aan de Statenbijeenkomst komen we met zo veel als mogelijk SP-leden bij elkaar om ons initiatief onder de aandacht van de aanwezige Statenleden te brengen. Heb je woensdag nog een uurtje vrij, kom dan naar de Provinciale Staten om mee te helpen met de actie (vlak bij de Eusebiuskerk).

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.